Проблема зі стосунками батьками дівчини

Вопрос

Доброго дня. Дужу прошу помогти розібратись в даному питані, бо більше просто не має сил так жити. Я хлопець 23 роки, 7 років дружу з дівчиною, 5 з 7зустрічаюсь і 3 з них живем разом. Дівчина зі сімї де батько завжди ізміняв дружині причому відкрито, не дбав ні про що, дівчина в батьків спала на підлозі бо батькові було всерівно і гроші він витрачав на коханок. В дівчини був ще молодший брат який був хворий на дцп мама сиділа з ним постійно і терпіла те що чоловік їй зраджує.  Коли починав стосунки з дівчиною її мама стала для мене зразком і відповідно яб хотів щоб в подальшому моя дівчина( дружина в майбутному).   На другому році зустрічання я дівчину забрав до себе так як мої батьки помогли купити мені квартиру і ми вже разом з коханою робили ремонт.

Після смерті брата чоловік дуже часто іздівався з дружини виганяв її вночі з дому .. я завжди забирав її до себе ми разом в трьох вечеряли дивились якісь фільми і розходились по кімнатах спати. Я завжди її розумів, підтримував вона завжди говорила про моральні ціності в сімї (що це боляче коли зраджують що того не повино бути в сімї  хоча вона завжди пробачала і просила чоловіка щоб жили разом без зрад що вона все забуде і тд..) і тим самим ще більше стала зразком. Вона стала для мене дійсно другою мамою за якою я завжди переживав і старався зробити для неї щось добре. Вона завжди називала нас діточками своїми, завжди обнімала і казала що ми в неї самі найрідніші.  Житеві обставини змусили її поїхати в Польщу заробляти щоб купити квартиру. Вона завжди передавала нам посилки щобня говорити по телефону. Дуже за нею скучали . Якось вона приїхала назад в Україну щоб переробити документи ми звісно що були дуже щасливі і не хотіли знов з нею розтаватись. Вирішили що вона поїде знайде нам житло і ми приїдем до неї щоб помогти її купити ту квартиру про яку вона мріє.   Коли настав час їхати знов на заробітки я зробити її приємне і ми всі пішли на піцу.  Тамя зустрів людину яку впринципі думав що добре знаю з якою ми працювали на роботі ( чоловік років 37 не одружений) Він присів до нас познайомився ( дівчину він мою дуде добре знав бо дівчина часто приходила до мене на роботу ) і впринципі ми не було прати щоб вони познайомились можливо у них щось би вийшло. Всі трошки випили і після закритя піцерії він запросив нас всіх до себе.  В гостях дівчини мами і він ще трошки випили і були пяні коли ми з дівчиною вирішили йти додому і забрати маму до себе вона відмовилась йти з нами ( що вона доросла і сама буде рішати)

На другий день на роботі той мужик розказує мені як вона сосе, в яких позах він з нею займався сексом і тд… мені  стало дуже противно… і він хоче дальше її використовувати … Через пару днів ми якось готовили вечерю як завжди разом ( вона жила в нас поки робила документи) і тут він звоне запрошує її до себе я і дівчина проти бо знаєм що він нам говорив що вона ніхто бо жінка яка себе поважає не буле займатись тим в першу ніч але йому цікаво її використовувати.  Ми її невпускали вона накричала на нас штувхнула дочку і сказала що до нас більше не прийде. На другий день дівчина розказала мамі про це що говорив він нам вона сказала що то все брехня але спілкуватись з ним не перестала. Після того він почав нам смтитись погрожував, обзивав дівчину, мене, говорив про нї куча фігні але чомусь мама дівчина нам не вірила. Нарешті десь через 3 тижні вона перестала спілкуватися з ним через те що він нам погрожує. Дівчина дуже плакала і хоч спілкується з мамою дуже добре кажи ще посутіі в неї ні мами ні тата. А мені спілкуватись з нею якось стало дизкомфортно, хоч колись це була найрідніша людина після дівчини. Поїхала в польщу на прибирання все як завджи каже що скучає, любе, присилає посилки, і тут ви з дівчиною взнаєм що крім того що вона прибирає, надає еротичні послуги в гуртожитку де прождиває різним людям ( дальнобойщикам, чоловікам які живуть в гортожитку зі жінкою і хочуть зрадити)  Дівчина дуже шокована і переживає щоб я її не кинув, плаче каже що крім мене в неї нікого не має. Мене дуже відкинуло від неї, від сексу не отримаю задоволення часто я кричу на неї хоч завджи ставився ніжно добре. За тих два роки спільного життя в нас не було з дівчиною сварок ми все разом робили, ремонти і тд спогадів дуже багато вона для мене якась особистість, дуже добра ніжна, навіть якщо кручу вона старається обняти … я розумію що я можу знайти краще де не буле такого в сімї де все буде так як в сімї в якій мене виховували, Але я її дуже люблю і незнаю що робити дуже муче і викручує на душі маму її тепер взагалі не переношу вона дуже впала в моїх очах.. порадьте буд ласка як вийти з тої ситуації

0
Андрій 1 месяц 0 Ответы 9 просмотров 0

Ответить

Извините, у вас нет разрешения на ответ на этот вопрос.