Ревність + моральна зрада+качелі в стосунках

Вопрос

Доброго дня.Ми з хлопцем зустрічаємось вже 2 роки.пів року разом живемо.Проте я дуже ревную до всіх(розумію це моя проблема).Але після ситуації яка була рік назад коли я випадково дізналась , що він переписувався з іншими і кликав дуже інтенсивно на побачення кучу дівчат, мені важко не чекати підвоху від нього.(для мене це було зрадою).Він тоді запевняв що не бачився з жодною з них.Ми розстались, мені було дуже боляче, він просив довго вибачення, але не брехав вже, казав що охолов до мене, проте хоче бути зі мною і любов повернеться. ( При тому, що до того наші стосунки хотів приховувати так як ми разом працювали на роботі) Після розставання і коли ми знову зійшлись закинув спільне фото ,проте перед тим видаливши всіх, як я кажу потенційних дівчат з друзів, проте сам на них залишився підписаний.)зараз також не закидає ніяке фото.
Через деякий час ми знову зійшлись. Я бачила зміни але до кінця не могла вірити йому.Ми почали жити разом,переїхали разом в інше місто, все було добре і він говорив що любить мене і я це бачила,зараз ми повернулись в попередню місто і я знаю що він нікуди не ходить і старається заробляти кошти для Нас(часто вживає це слово).Але я всеодно ревную до кожного стовпа, він біситься. Останнім часом в нас тільки сварки і я вже не розумію чи хочу бути з ним, колись я жила ним, після розставання я змінила ставлення .В нього зараз починаються вспишки агресії під час сварок.інколи мені стає страшно , але він ніколи мене не рухає.я говорила , що мене лякають такі вспишки, проте він запевняє , що він ніколи мені нічого не зробить що я сама винна що його довожу до такої агресії, що він теж не робот. я прошу щоб не матюкався проте завжди чую мати при сварках, плюс я відчуваю що його не тягне до мене.він дорожить мною як людиною, обнімає, піклується, проте тяги фізичної я не відчуваю.мені здається він сам себе переконав в тому що він мене любить і сам себе обманює.секс є, проте в мене враження що він тоді коли я вимагаю.
я вроді і люблю , і розумію ,що зараз я нещасна.розумію що є доля моєї вини тому що переважно я пиляю його ні за що.сама розумію що причин для ревності немає але ревную.більшість наших сварок через ревність або через те що він не хоче мене чи те що він не ревнує і така річ дуже понижує самооцінку.

0
Анонимный 1 месяц 0 Ответы 9 просмотров 0

Ответить

Извините, у вас нет разрешения на ответ на этот вопрос.