Родичі мого чоловіка

Вопрос

21-01-2020 Ми з чоловіком орендуємо будинок, мені 25 років, чоловікові 38, батьки чоловіка живуть в своїй 3-х кімнатній квартирі з братом чоловіка, їхнім молодшим сином, який зловживає алкоголем час від часу та в дома піднімає руку інколи на батька та влаштовує скандали, його батьки не звертаються в поліцію щодо побиття, а коли він десь іде з дому і вони знають, що він прийде на підпитку батько мого чоловіка просто приїзджає до нас і в нас живе коли день а коли і кілька днів, причому теж не завжди тверезий. Я щоранку просинаюся о 6 годині, і о 18 годині я приїзджаю до дому, я не можу відпочити так як в нашому будинку знаходиться чужа мені людина. Я багато разів говорила чоловікові що так далі продовжуватися не може, а він ніяк не реагує. Як мені поступити далі? Я хочу поставити ультиматум або ми живемо вдвох без його батька або я їду жити до своїх батьків, так як я не бачу сенсу платити за оренду квартири яку ми зняли для того щоб жити окремо. Порадьте будь ласка.

Подробнее на «У Психолога»: https://upsihologa.com.ua/ask/ask.php?id=37419 Родичі мого чоловіка

есть ответы 0
Lena1994 1 месяц 1 Ответ 11 просмотров 0

Ответ ( 1 )

  1. Доброго дня.

    Якщо після розмов з чоловіком, після ваших пояснень йому, що ви відчуваєте дискомфорт і втому від ситуації, що складається з його батьком та братом, після цього нічого не змінюється зі сторони вашого чоловіка і він нічого не робить, щоб вирішити цю проблему, звісно, ви можете запропонувати своє бачення віришення цієї ситуації. Але, як ви вважаєте, вирішиться ця ситуация з родичами після того, як ви поїдете жити до своїх батьків без свого чоловіка? Це дійсно допоможе?

    Запропонуйте чоловікові декілька варіантів вирішення. Наприклад, орендувати житло поменше, ніж є зараз, або запропонувати родичам приходити в якісь певні дні, коли ви будете їх чекати в гості, тому що в  інші дні ви це робити не можете. Або, запропонуйте чоловіку разом з вами переїхати до ваших батьків. Дайте йому декілька варіантів вирішеня цієї проблеми. Послухайте, що він запропонує після цього, а потім приймайте рішення. Бажано, щоб це рішення було вашим спільним рішенням.

Ответить

Извините, у вас нет разрешения на ответ на этот вопрос.